Dat klopt, One2xs biedt VPSen met Linux als besturingsysteem, deze bieden allen geen ondersteuning voor remote desktop (Extern bureaublad).
Je zou
putty moeten downloaden en daarmee verbinding maken met je IP adres, dan inloggen met je gebruikersnaam en password en via cml (Command line) kan je je VPS beheren door er bijvoorbeeld kloxo op te zetten (controle paneel wat het makkelijk maakt je website te beheren (CentOS Vereist)).
Standaard staat er ISPconfig op, ook een controle paneel.. Persoonlijk vindt ik Kloxo beter maar dat zou je even zelf moeten kijken
.
toevoeging op 25 april 2012, 08:45:24:
Remote Desktop werkt dus alleen op VPSen met Windows als besturingsysteem, zoals Windows Server 2003, of 2008..
Alleen die bieden ze op One2xs niet meer aan omdat Windows een betaald besturings systeem is, waar je dus een geldige licentie voor moet hebben, Linux daar in tegen is gratis.
Er waren heel veel mensen die een VPS hadden met een illegale versie van Windows erop, dus met een ongeldige licentie code / serial.
toevoeging op 25 april 2012, 08:46:07:
En One2xs / Liteserver (Hoster van One2xs) heeft denk ik geen zin om illegale software op hun servers te hebben
.
Weet niet hoeverre zij hiervoor aansprakelijk kunnen zijn?