Omdat er toch nog wat vragen zijn als ik dit zo lees:
Wat is er precies aan de hand?
Iemand is op een of andere manier bezig de server te slopen. Op welke manier zijn we nog niet achter. Het was de afgelopen paar dagen ook al bezig, maar toen was de hoster er vrij snel bij en kon het snel afgeweerd worden, maar nu lag de hele server (waar ook andere klanten van Liteserver op staan omdat dit een tijdelijke server is voor ons) plat. De hosts van de andere klanten zijn inmiddels weer in de lucht, maar omdat iets of iemand via een one2xs-account op server 2 de boel kapotmaakt, is dit nog allemaal dicht.
De server is nu weer online, maar is niet via het IP adres / domeinnamen te bereiken. Je zult dus nog niets zien op je website.
Waarom is mijn host dan nog niet online als de server het weer doet?
Zodra we hem openzetten verwachten we dat de boel er vrijwel direct weer uitvliegt. De hoster is dus bezig met het doorspitten van de logfiles om uit te zoeken waar de problemen door zijn veroorzaakt.
Zodra de oorzaak gevonden is zullen we dat uiteraard zo snel mogelijk melden en de hosts weer activeren.
Ik heb voor mijn host betaald en nu is hij telkens offline, ik wil een vergoeding!
Dat is je goed recht. Wij doen ons best om de hostingkwaliteit zo goed mogelijk te houden, het is dan erg jammer als iemand het voor jullie en voor ons verziekt. Om jullie tegemoet te komen zullen we een vergoeding geven voor de schade, meer info volgt zodra alle ellende is opgelost.
Wanneer is dat opgelost dan?
Dat weten we niet..... De hoster is er druk mee bezig, helaas is het wachten tot hij de oorzaak gevonden heeft.
Klagen jullie de dader aan?
Als we de dader hebben gevonden en we hebben daar voldoende bewijs voor dan zullen we een brief van de provider / aangifte / dagvaarding niet uitsluiten, maar eerst focussen we ons op het oplossen van het probleem.
Wat een bagger, alle servers zijn altijd maar stuk, koop gewoon eens goede servers en blokkeer de DDoSers!!
Zo simpel is het helaas niet. Servers kunnen altijd stuk gaan zonder dat we dat vantevoren weten. De hosts zijn vrij goedkoop hier, en daarom hebben we geen geld om hele dure anti-DDoS-producten te kopen (voor zover die al bestaan).
Als het makkelijk was op te lossen dan hadden we dat allang gedaan.
Ik wil ook niks goedpraten, maar houd er ook rekening mee dat de server vrijwel het hele vorige jaar online is geweest.
Maargoed, we zijn druk bezig met repareren en ik houd jullie op de hoogte.